O nas

Szanowni Państwo,

Marka La Bien powstała z pasji do tworzenia rzeczy wyjątkowych. Oddajemy w Państwa ręce dopracowane w najmniejszym szczególe produkty klasy premium, które zostały zaprojektowane specjalnie dla najbardziej wymagających Klientów.

Chcielibyśmy aby nasz wysokiej jakości druk towarzyszył Państwu w wyjątkowych chwilach takich jak  ślub, przyjęcie weselne, Chrzciny Waszych dzieci, urodziny oraz inne wyjątkowe uroczystości.

Marka La Bien powstała jako całkowicie nowy projekt działającej  od wielu lat na rynku drukarni wielkoformatowej, której właściciele zapragnęli tworzyć produkty opierające się na detalicznym, indywidualnym podejściu do produktu klasy Premium. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów stworzyliśmy dla Państwa całą gamę produktów eventowych. Opracowaliśmy kompleksowy pakiet druków zapewniający świetnie zorganizowane przyjęcie.

Tworząc nasze produkty stawiamy po pierwsze na wysoką jakość zarówno samego druku jak i materiału, na którym on powstaje. Na etapie projektowania każdej linii dokonaliśmy selekcji papierów ozdobnych wybierając te najbardziej szlachetne i trwałe. Każda z naszych propozycji jest dopracowana w najmniejszych szczegółach a pracując nad poszczególnymi liniami produktowymi kierujemy się zawsze aktualnie panującymi trendami oraz twórczością własną naszego zespołu graficznego.

Aby zagościć w Państwa życiu na co dzień stworzyliśmy również produkty do dekoracji wnętrz. W strefie Home znajdziecie Państwo wysokiej klasy tapety ścienne o wyjątkowym princie i wzorze, plakaty ścienne oraz wiele innych dekoracji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Zapraszamy Państwa również do współpracy w zakresie projektów indywidualnych. Jeżeli marzycie o przeniesieniu własnego pomysłu na tapetę czy plakat do Waszego wnętrza zrobimy wszystko aby sprostać Państwa oczekiwaniom.  Nasz dział graficzny przeniesie Państwa wyobrażenia na nasze produkty!

Zapraszamy Państwa do Naszego magicznego świata udanych przyjęć i pięknych wnętrz !

0