Zaproszenia urodzinowe | imieninowe

Unikalna szata graficzna zaproszenia to pierwszy krok do udanego przyjęcia urodzinowego. Elegancka czerń przełamana złotymi akcentami? Romantyczne wzory botaniczne w stylu boho? A może urocze odcienie różowego ozdobione kwiatem peonii? Prezentujemy Państwu moc inspiracji, które sprawią, że uroczystość na długo zapadnie w pamięci wszystkim gościom.

Oferujemy stylowe zaproszenia urodzinowe – dwustronne lub otwierane, uszlachetnione srebrną, bądź złotą folią. Matowa powłoka, która w dotyku daje efekt zamszu, dodatkowo zdobi między innymi Linię Peony White, Silver Shadow, Green&Glow, Burgund Aquarell, Black&Gold, Prowansja, Boho Flower, Peacock, Glamour Gold, Rosegold czy Tropical. W naszej ofercie znajdą Państwo również zaproszenia w formie arkusza papieru składanego na trzy części. Do każdego z nich dołączona jest dedykowana koperta.

W ramach dodatkowej usługi personalizacji istnieje możliwość zmiany jej koloru, dodania ozdobnego sznurka lub dodatkowej wkładki, a także personalizacji i wydrukowania w treści zaproszenia imienia i nazwiska gościa. W przypadku braku wybrania tej opcji w zaproszeniu urodzinowym pozostawiamy wyznaczone wolne miejsce w celu ręcznego wpisania imion i nazwisk gości.

  • Sortowanie

  • Kategoria

0