Zaproszenia ślubne

Twój najpiękniejszy dzień w życiu zasługuje na wyjątkową i niepowtarzalną oprawę. Zaproszenia ślubne zawsze są zapowiedzią wyjątkowego wydarzenia. Wydarzenia, które na zawsze ma pozostać w Państwa sercach i pamięci! Zaproszenia, które projektujemy, produkowane są z najwyższej jakości materiałów, zawierają uszlachetnienia w postaci złoceń i srebrzeń, które sprawiają, że są wyjątkowo eleganckie, szykowne i jedyne w swoim rodzaju.

Nasze autorskie projekty zaproszeń ślubnych dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Uszlachetnione efektownymi detalami zapadają w pamięć wszystkim gościom. Drukowane są na ozdobnym, trwałym papierze klasy premium. Oferujemy wiele niezwykłych propozycji w stylu boho, glamour, tropikalnym czy prowansalskim.

W ramach personalizacji zamówienia istnieje możliwość dołączenia stylowej dekoracji w postaci ozdobnego sznureczka lub specjalnej dodatkowej wkładki. Na każdym zaproszeniu ślubnym widnieje informacja o dacie i miejscu tego podniosłego wydarzenia oraz lokalizacji sali weselnej. Umieszczamy je w dedykowanej kopercie. Istnieje możliwość zmiany preferencji w zakresie jej kolorystyki. Tworzymy z zachowaniem największej staranności i dbałości o detale. Nienaganna estetyka harmonijnie współgra z każdym stylem. Trafiamy w gust nawet naszych najbardziej wymagających Klientów.

  • Sortowanie

  • Kategoria

0