Zaproszenia na Chrzest

Ceremonia chrztu to wyjątkowe wydarzenie w życiu nowonarodzonego dziecka oraz jego rodziców. Ten niezwykły czas wymaga odpowiedniego upamiętnienia. Niezależnie od tego, czy ta podniosła uroczystość odbywa się w kameralnym gronie najbliższych, czy stanowi okazję do radosnego spotkania dla całej rodziny – wiąże się z pewnymi organizacyjnymi powinnościami. Aby poinformować gości o dacie i miejscu ceremonii, konieczne jest wręczenie odpowiednich zaproszeń.

Delikatny, rustykalny motyw? Mieniący się w świetle ozdobny papier? A może klasyczna biel przełamana srebrnymi akcentami? To tutaj czeka na Ciebie prawdziwa moc inspiracji.

Polecamy otwierane, dwustronne lub składane na trzy części zaproszenia na chrzest. Niektóre z naszych propozycji ozdobione zostały złotą bądź srebrną folią oraz pokryte matową powłoką soft-touch, która w dotyku daje efekt zamszu. Do każdego zamówienia dołączamy dedykowaną kopertę. W ramach dodatkowo płatnej usługi personalizacji oferujemy możliwość zmiany jej kolorystyki, dodania ozdobnego sznurka lub naniesienia imion i nazwisk gości na zaproszenie bądź kopertę.

  • Sortowanie

  • Kategoria

0