Plany stołów weselnych

Tablica usadzenia Gości to obowiązkowy element wystroju sali. Ułatwia bowiem Waszej rodzinie oraz przyjaciołom znalezienie przypisanego im miejsca. Plany stołów weselnych to także dodatkowy element wystroju, który podkreśla motyw przewodni przyjęcia i już od progu wprowadza w jego wyjątkowy klimat!

Funkcjonalna ozdoba

Nasze propozycje są dostępne w klasycznym rozmiarze 70 x 100 cm. Zawierają kilka standardowych elementów, w tym numery stołów oraz imiona i nazwiska Gości.

Na wybranym przez Was planie na salę weselną możemy umieścić nie tylko podstawowe informacje, ale i osobiste akcenty! Proponujemy napis powitalny, datę ślubu lub Wasze imiona. A może chcielibyście powitać zaproszoną rodzinę jakimś cytatem lub sentencją? Dajcie nam znać!

Tablice, które dla Was wykonujemy, zachwycają bogactwem oryginalnych motywów, pięknymi kolorami oraz czcionkami, a przede wszystkim wysoką jakością materiału. Będą się pięknie prezentowały przy wejściu do sali, niezależnie od tego czy przyjęcie jest utrzymane w klimacie boho, glamour, prowansalskim czy tropikalnym!

  • Sortowanie

  • Kategoria

0