Menu

Organizacja najważniejszego dnia w życiu wymaga od Młodej Pary przemyślenia bardzo wielu kwestii. Decyzje dotyczą różnych spraw, od wynajmu sali, aż po wybór winietek i numerów na stoliki. W przedślubnych przygotowaniach bardzo ważne jest również menu weselne, które pełni dwie niezwykle istotne funkcje. Karta dań ma przede wszystkim ułatwiać Gościom rozeznanie w tym, jakie potrawy będą im serwowane. Ponadto stanowi wyjątkową dekorację, dopełniającą Wasz wymarzony wystrój sali.

Co proponujemy?

Nasze realizacje są doskonałym złotym środkiem pomiędzy funkcjonalnością a estetyką. Menu weselne są dostępne w różnych rozmiarach. Dzięki temu możecie mieć pewność, że zmieszczą się na nich wszystkie potrawy, które zostaną podane podczas przyjęcia. Ponadto znajdzie się na nich miejsce na osobisty akcent, np. Wasze imiona lub datę ślubu.

Wiemy, że każda Para Młoda jest inna i ma inne upodobania. Dlatego też przygotowaliśmy duży wybór kart dań. Niektóre projekty są delikatne i eleganckie, a inne nowoczesne i minimalistyczne. Z pewnością znajdziecie takie, które wpasują się w motyw przewodni Waszego przyjęcia!

  • Sortowanie

  • Kategoria

0